wtorek, 15 marzec 2022 06:23

Samochody dostawcze – leasing

samochody dostawcze leasing samochody dostawcze leasing pixabay

Samochody dostawcze są podstawowym elementem floty każdej firmy TSL. Istnieje wiele sposobów na wyposażenie jej w samochody – zakup samochodów nowych, używanych, wynajem samochodów dostawczych, ale również leasing.

Ostatni punkt jest niezwykle ciekawy, ale i powszechnie stosowany przez wielu przedsiębiorców.

Leasing samochodu dostawczego – na czym polega?

Leasing samochodu dostawczego to pewien rodzaj finansowania pojazdu, który spisywany jest za pomocą umowy pomiędzy klientem, a osobą udzielająca leasingu. Często jest nazywany dzierżawą, która zawierana jest na określony czas (najczęściej od 24 do 60 miesięcy). Na jego podstawie klient zobowiązany jest do uiszczania comiesięcznych opłat dla leasingodawcy ustalonych w umowie. W zamian otrzymuje on wybrany samochód, który może użytkować przez określony czas. Często w umowach zapisane są wartości kilometrów, które klient może przebyć w ciągu roku, a także wpłata własna. Po zakończeniu leasingu klient najczęściej ma prawo oddać samochód w rozliczenie bądź wykupić go od leasingodawcy. To bardzo popularna forma nie tylko na rynku samochodów osobowych, ale także samochodów dostawczych. Leasing daje wiele ulg, obniża koszty i zapewnia możliwość wykupu samochodu za bardzo korzystną cenę.

Samochody dostawcze oferowane w formie leasingu od GrupyDBK charakteryzują się prostotą dokumentów i korzystnym finansowaniem. GrupaDBK jak nikt inny zna potrzeby kierowników firm przewozowych i dokładnie wie, jak trafić w ich preferencje. Właśnie dlatego podczas składania dokumentów o leasing wymagane ,,papiery” zredukowane są do minimum! Bez zaświadczeń z różnych banków czy ZUS-u. Zobacz samochody dostawcze leasing

Jak Cię widzą tak Cię piszą!

Podczas kupna samochodów dostawczych bardzo często przedsiębiorcy decydują się na cięcie kosztów i zakup samochodów po widocznych przejściach. W przypadku zdecydowania się na leasing samochodów dostawczych najczęściej klient otrzymuje wysokiej jakości samochody, które bardzo często są jak nowe. Dzięki temu można zaimponować swoim dostawcom, którzy być może polecą firmę innym zainteresowanym osobom poszukującym dostawców.