Tajemnicza śmierć kobiety przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie we czwartek 11 kwietnia wzbudziła wiele pytań i obaw wśród mieszkańców tego miasta. Odnalezienie zwłok niedaleko delikatesów Centrum skłoniło organy ścigania do podjęcia intensywnych działań mających na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Policja, pod nadzorem prokuratora, prowadzi dochodzenie, które ma na celu rozwikłanie tajemnicy śmierci tej kobiety.

12-letni chłopiec trafił do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło w środę rano (10 kwietnia) na skrzyżowaniu ulic Dębickiej i Krakowskiej w Rzeszowie. Wypadek wydarzył się kilka minut po godzinie 7:30. Policjanci ustalili, że 59-letnia kierująca Hondą, mieszkanka powiatu rzeszowskiego, wyjeżdżała z ulicy Dębickiej na Krakowską.

Rzeszowscy uczniowie ze Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6, którzy odnieśli triumf na Mistrzostwach Polski w Robotyce, mają szansę reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Dallas. Ich sukces na krajowym turnieju zaowocował nagrodą główną, Excellence Award.

poniedziałek, 08 kwiecień 2024 10:16

Konrad Fijołek wygrywa wybory w Rzeszowie

Rzeszów, będący jednym z kluczowych ośrodków województwa podkarpackiego, prezentuje zróżnicowaną scenę polityczną. Wybory do rady miasta przyniosły mandaty dla różnych ugrupowań, od partii rządzącej PiS po lokalne inicjatywy. Takie zróżnicowanie wśród wyborców odzwierciedla różnorodność poglądów i oczekiwań mieszkańców w kwestiach lokalnej polityki oraz planów rozwoju miasta.

Policja w Rzeszowie dokonała zatrzymania 35-letniego mężczyzny podejrzanego o kradzież dwóch rowerów z ulicy Miłej. Jednoślady zostały odzyskane, a sprawca trafił do policyjnego aresztu.

W wyniku dnia 3 kwietnia nocnego dachowania Renault przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie, dwie młode kobiety w wieku 20 i 21 lat zostały ranne. Wypadek ten stał się przyczyną zablokowania ronda Unii Europejskiej w mieście.

Strona 1 z 3