środa, 19 czerwiec 2024 14:58

"Łowcy głów” schwytali poszukiwanego 37-latka

„łowcy głów” schwytali poszukiwanego 37-latka „łowcy głów” schwytali poszukiwanego 37-latka Zdjęcie redakcyjne

Na terenie Podkarpacia, grupa funkcjonariuszy znana jako „łowcy głów”, zatrzymała 37-latka poszukiwanego za przestępstwa na szkodę małoletniej. Mężczyzna ukrywał się w Głogowie Małopolskim, unikając kary pięciu lat więzienia

.

Czego się dowiesz:

  • Kto został zatrzymany przez podkarpackich „łowców głów”?
  • Za co był poszukiwany 37-latek zatrzymany pod Rzeszowem?
  • Gdzie ukrywał się poszukiwany 37-latek?
  • Jakie działania podjęli policjanci, aby zatrzymać 37-latka?
  • Jakie konsekwencje poniesie zatrzymany 37-latek?

Zatrzymanie na podstawie listu gończego

Po tym, jak 37-latek z powiatu rzeszowskiego nie stawił się do odbycia kary, Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał list gończy. Zatrzymanie skazanego za przestępstwa wobec dziecka poniżej 15. roku życia powierzono wydziałowi Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Ukrywał się w domu

Policjanci namierzyli mężczyznę ukrywającego się w domu w Głogowie Małopolskim. Mimo, że nikt nie odpowiedział na pukanie do drzwi, funkcjonariusze weszli do środka, gdzie odnaleźli poszukiwanego ukrywającego się w szczelinie pod schodami.

Konsekwencje zatrzymania

Dzięki determinacji „łowców głów”, zatrzymany 37-latek został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe lata. Podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podkreśliła skuteczność i precyzję działania funkcjonariuszy.

„37-latek schował się w szczelinie pod schodami” – poinformowała podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Akcja zatrzymania była wynikiem intensywnej pracy policji i podkreśla skuteczność metod wykorzystywanych przez podkarpackich funkcjonariuszy w walce z przestępczością.

źródło: news.pl