piątek, 14 czerwiec 2024 14:11

Śmiertelny wypadek na DK 94 pod Rzeszowem

Śmierć na DK 94 Śmierć na DK 94 Zdjęcie redakcyjne

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek rano na drodze krajowej 94 w Radymnie. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów, życie straciła 33-letnia kierująca suzuki.

Czego siię dowiesiz:

  • Jak doszło do wypadku na DK 94 w Radymnie?
  • Kim były osoby uczestniczące w wypadku?
  • Jakie działania podjęły służby ratunkowe na miejscu zdarzenia?
  • Jak długo trwały utrudnienia na drodze krajowej 94 po wypadku?

Okoliczności wypadku

Do zdarzenia doszło około godziny 7:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca suzuki nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej seatem leonem, co doprowadziło do zderzenia pojazdów. 33-letnia kobieta, kierująca suzuki, poniosła śmierć na miejscu mimo podjętej reanimacji.

Działania służb ratunkowych

Kierująca seatem, 43-letnia mieszkanka Radymna, została przewieziona do szpitala na badania. Asp. Łukasz Olszański z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poinformował, że kobieta była trzeźwa. Śledczy pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozpoczęli dochodzenie w celu ustalenia pełnych okoliczności wypadku.

Utrudnienia na drodze

W wyniku wypadku droga krajowa 94 była zablokowana przez kilka godzin. Utrudnienia zakończyły się przed godziną 11:00. Agnieszka Kaczorowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu, wskazała, że najprawdopodobniej do wypadku doszło, gdy kierująca suzuki wyjeżdżała z drogi podporządkowanej i skręcała w prawo w kierunku Jarosławia.

Tragiczny wypadek na DK 94 w Radymnie, w którym zginęła 33-letnia kobieta, jest przedmiotem intensywnego śledztwa. Policja i prokuratura pracują nad pełnym wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia.

źrodło: news.pl