sobota, 11 maj 2024 06:01

Wypadek na Gromskiego w Rzeszowie

Wypadek na Gromskiego w Rzeszowie Wypadek na Gromskiego w Rzeszowie fot: pixabay

W piątkowy poranek 10 maja na ulicy Gromskiego w Rzeszowie doszło do poważnego wypadku. W wyniku zderzenia trzech samochodów dwie osoby zostały ranne. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Czego się dowiesz:

Co było przyczyną wypadku w Rzeszowie na ulicy Gromskiego?
Kto uczestniczył w wypadku w Rzeszowie?
Jakie były skutki zderzenia trzech samochodów w Rzeszowie?
Jakie działania podjęła policja po wypadku na ulicy Gromskiego?
Czy uczestnicy wypadku byli trzeźwi?

Przebieg zdarzenia

Wypadek miał miejsce przed godziną 8:00. Kierująca seatem, 31-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, wyjeżdżając z ulicy Krogulskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z nadjeżdżającym citroenem. W wyniku zderzenia, citroen został odrzucony i uderzył w forda, którym kierował 28-letni mieszkaniec Rzeszowa.

Skutki wypadku

W wypadku ucierpieli kierowca citroena, 30-letni mężczyzna oraz jego 35-letni pasażer, którzy z obrażeniami trafili do lokalnego szpitala. Na szczęście, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zarówno kierujący seatem, citroenem, jak i ford, byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

Jak poinformowała asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik rzeszowskiej policji, na miejscu wypadku pracowały służby ratunkowe. Policja prowadzi dalsze dochodzenie w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Ruch na ulicy Gromskiego został szybko przywrócony do normy.

"Chcąc jechać na wprost, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu citroenem." - asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik rzeszowskiej policji

źródło: news.pl