niedziela, 23 czerwiec 2024 07:47

5 osób, w tym czworo dzieci, trafiło do szpitala w wypadku pod Rzeszowem

Wypadek na A4 Wypadek na A4 Zdjęcie redakcyjne

W sobotę, 22 czerwca przed godziną 20:00, na autostradzie A4 w okolicach Mrowli koło Rzeszowa doszło do poważnego wypadku drogowego. Mercedes bus zderzył się z citroenem, którym podróżował 31-letni mężczyzna z czwórką dzieci w wieku od 4 do 14 lat. W wyniku wypadku dzieci oraz kierowca citroena zostali przewiezieni do szpitala na badania kontrolne.

Czego się dowiesz:

  • Co się wydarzyło na autostradzie A4 koło Rzeszowa?
  • Kto podróżował citroenem i jakie były skutki wypadku?
  • Jakie ustalenia poczyniła policja na miejscu zdarzenia?
  • Jakie były konsekwencje wypadku dla ruchu na autostradzie A4?
  • Jakie informacje podał Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie?

Ustalenia policji

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, ustalili wstępnie, że 47-letni kierowca mercedesa najechał na tył citroena. "Citroenem podróżował 31-latek z czwórką dzieci w wieku 4-14 lat. Kierujący i dzieci zostali zabrani do szpitala na badania kontrolne. 47-letni kierowca mercedesa bez obrażeń" – poinformował Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

"Citroenem podróżował 31-latek z czwórką dzieci w wieku 4-14 lat. Kierujący i dzieci zostali zabrani do szpitala na badania kontrolne. 47-letni kierowca mercedesa bez obrażeń" – Bartosz Wilk, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Utrudnienia w ruchu

Obaj kierowcy byli trzeźwi, co potwierdziła policja. W wyniku wypadku na autostradzie A4 wystąpiły znaczne utrudnienia. Ruch w kierunku Przemyśla był zablokowany aż do godziny 22:00, co spowodowało duże opóźnienia i utrudnienia dla kierowców.

Źródło: news.pl