środa, 03 kwiecień 2024 11:52

Nie żyje 59-latek z ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie

Śmierć 59-latka w Rzeszowie Śmierć 59-latka w Rzeszowie fot: pixabay

W środę 3 kwirtnia przed południem doszło do tragicznego zdarzenia przed blokiem nr 8 przy ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie. Policjanci zostali wezwani na miejsce, gdzie zmarł 59-letni mężczyzna. Sprawa wstrząsnęła mieszkańcami okolicy, a szczegóły wyjaśniają odpowiednie służby.

 

Przyczyny zgonu

Według informacji przekazanych przez rzeczniczkę Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, asp. sztab. Magdalenę Żuk, tragedia miała miejsce w trakcie prac prowadzonych przez pracowników firmy gazowniczej z Krosna. W trakcie tych prac jeden z pracowników nagle zasłabł, a następnie zmarł na miejscu. Ofiarą była 59-letnia osoba, mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Na miejsce zdarzenia wezwano również prokuratora, który zdecyduje o dalszych krokach, w tym ewentualnej sekcji zwłok. Dotychczasowe ustalenia wykluczają udział osób trzecich w zdarzeniu, sugerując, że przyczyną śmierci mogły być problemy zdrowotne pracownika.

Konsekwencje i dalsze postępowanie

Tragiczny incydent na ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie wywołał zaniepokojenie wśród mieszkańców i rodzin ofiary. Wstrząsające wydarzenie podkreśla znaczenie bezpieczeństwa i przestrzegania norm w miejscu pracy. Oczekuje się, że śledztwo prokuratorskie przyniesie więcej informacji na temat przyczyn śmierci oraz ewentualnych zaniedbań, które mogły przyczynić się do tego tragicznego zakończenia.

źródło: rzeszow-news.pl