środa, 03 lipiec 2024 15:51

Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu 37-letniego Dariusza Chyły z Rzeszowa

Poszukiwania w Austrii: Poszukiwania w Austrii: Zdjęcie redakcyjne

Dariusz Chyła, 37-letni mieszkaniec Rzeszowa, zaginął w Austrii, gdzie od września 2023 roku pracował na budowie. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie intensywnie poszukuje mężczyzny, którego ślad zaginął w maju tego roku.

Czego się dowiesz:

  • Kto zaginął w Austrii?
  • Jakie działania podjęła policja w sprawie zaginionego?
  • Jak wygląda Dariusz Chyła?
  • Kiedy matka straciła kontakt ze swoim synem?
  • Jak można pomóc w poszukiwaniach Dariusza Chyły?

Ostatni kontakt z rodziną

Dariusz Chyła utrzymywał regularny kontakt z matką, z którą komunikował się kilka razy w miesiącu za pośrednictwem aplikacji WhatsApp. Ostatnia rozmowa między nimi miała miejsce 16 maja. Po tym dniu wszelki kontakt z Dariuszem urwał się, co zaniepokoiło jego matkę i skłoniło ją do zgłoszenia zaginięcia syna w policji.

Działania policji

Policja podjęła natychmiastowe działania poszukiwawcze. W środę, 3 lipca, opublikowano zdjęcie oraz szczegółowy rysopis zaginionego. Dariusz Chyła ma 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie, ciemne włosy oraz piwne oczy. Brak jest informacji o ubiorze, w jakim mógł być ostatnio widziany.

Policja w Rzeszowie apeluje do wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Dariusza Chyły, o kontakt pod numerami telefonicznymi komendy lub bezpośrednio pod numer alarmowy 112. Każda informacja może być kluczowa w odnalezieniu zaginionego.

źródło: news.pl