środa, 05 czerwiec 2024 18:10

Śmiertelny wypadek w Dulczy Wielkiej

Śmiertelny wypadek w Dulczy Wielkiej Śmiertelny wypadek w Dulczy Wielkiej Zdjęcie redakcyjne

Funkcjonariusze policji z Mielca prowadzili intensywne patrole na drogach powiatu mieleckiego, szczególnie w miniony długi weekend. Kontrolując przestrzeganie przepisów drogowych, zarejestrowali 10 kolizji oraz jeden tragiczny wypadek, który miał miejsce w Dulczy Wielkiej.

Czego się dowiesz:

  • Jakie działania podejmowali policjanci z Mielca w związku z kontrolą dróg na terenie powiatu mieleckiego?
  • Ile kolizji oraz ile śmiertelnych wypadków odnotowano w miniony długi weekend na powiatowych drogach?
  • Jakie reakcje policji wzbudziły przypadki przekroczenia dozwolonej prędkości oraz nieprawidłowego wyprzedzania przez kierowców?
  • Gdzie i kiedy dokładnie doszło do śmiertelnego wypadku, w wyniku którego zginął kierowca toyoty?
  • Jakie środki kontrolne oraz technologiczne wykorzystywane były przez funkcjonariuszy policji w trakcie patroli drogowych?

Dbając o bezpieczeństwo na drogach

W trakcie kontroli 423 kierowców, żaden nie był pod wpływem alkoholu. Jednak trzech z nich przekroczyło dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym, co skutkowało odebraniem im prawa jazdy. Policjanci stosowali różnorodne metody kontroli, włączając w to patrole motocyklowe, drony oraz radiowozy wyposażone w rejestratory wideo, działając w obszarach szczególnie zagrożonych.

Tragiczny Incydent w Dulczy Wielkiej

W piątek (31 maja) doszło do tragicznego wypadku, w którym kierowca toyoty stracił życie, uderzając w słup sieci elektrycznej. Przyczyny zdarzenia pozostają na razie nieustalone. Policja zakończyła intensywne patrole, odnotowując tylko ten jeden fatalny wypadek oraz przypominając o konieczności przestrzegania przepisów drogowych, zwłaszcza w okresach wzmożonych podróży.

źródlo: Rzeszów.info