poniedziałek, 25 marzec 2024 11:37

Zaginęła Krystyna Walas z Kielnarowej - Policja apeluje o pomoc!

poszukiwania z Kielnarowej poszukiwania z Kielnarowej fot: pixabay

Społeczność Kielnarowej oraz okolicznych miejscowości zaniepokojona jest zaginięciem 65-letniej Krystyny Walas. Kobieta wyszła do kościoła 24 marca br. i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną ani nie powróciła do domu. Policja rozpoczęła intensywne poszukiwania, apelując jednocześnie do mieszkańców o pomoc.

 

Bez śladu po wyjściu do kościoła

Krystyna Walas zaginęła w niedzielę, 24 marca, kiedy to opuściła swój dom, kierując się do kościoła. Od tego momentu nie ma żadnych informacji na temat jej aktualnego położenia ani kontaktu z rodziną. Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, asp. sztab. Magdalena Żuk, apeluje o wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej.

Apel o pomoc społeczności

Policja opublikowała rysopis i zdjęcie zaginionej Krystyny Walas, aby zwiększyć szanse na jej odnalezienie. Kobieta ma około 170 cm wzrostu, siwe włosy do ramion, brązowe oczy i nosi protezę. Mimo apeli o pomoc, brak jest bliższych informacji na temat ubrania, w którym zaginęła. Społeczność jest proszona o kontakt z policją w razie posiadania jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu Krystyny Walas.

Zaginięcie Krystyny Walas to poważna sprawa, która niepokoi lokalną społeczność. Wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z policją, aby wspólnie pomóc w odnalezieniu jej i przywróceniu do domu oraz rodziny.

źródło: news.pl