sobota, 20 sierpień 2022 15:03

Stół cateringowy okrągły 180 – dlaczego warto go kupić?

okrągłe stoły cateringowe okrągłe stoły cateringowe pixabay

Stoły cateringowe to bardzo uniwersalne meble, które przydają się w wielu sytuacjach i mogą zostać wykorzystane na różne okazje. Każdy, kto zastanawia się nad zakupem stołów cateringowych, powinien wziąć pod uwagę model okrągły 180 cm.

Takie rozwiązanie ma bowiem liczne zalety. 

Okrągły stół cateringowy 180 – czy warto? 

Decydując się na zakup okrągłych stołów cateringowych, mamy szansę wyróżnić się na konkurencji, ponieważ najczęściej spotykane są nadal stoły kwadratowe lub prostokątne. Zdecydowaną zaletą okrągłego kształtu jest możliwość usadzenia gości twarzami do siebie. Ułatwia to konwersację, a przy okazji sprawia, że wszyscy biesiadnicy są sobie "równi", jeśli chodzi o pozycję zajmowaną przy stole. Rozmiar mebla (180 cm) sprawia, że bez trudu możemy przy nim usadzić nawet 10 osób. Trudno sobie wyobrazić, by taka liczba gości mogła swobodnie ze sobą rozmawiać, siedząc przy stole prostokątnym, natomiast w przypadku okrągłego nie ma z tym najmniejszego problemu.

Dodatkowym atutem okrągłego stołu cateringowego jest możliwość jego szybkiego i prostego złożenia. Dzięki temu zajmuje bardzo niewiele miejsca i możemy bez trudu go przechowywać, nawet jeżeli nie dysponujemy wielką powierzchnią. Dzięki funkcji składania również przewożenie stołów nie nastręcza trudności. Okrągły kształt jest często pożądany przez klientów również ze względu na swoje wysokie walory estetyczne. Takie stoły kojarzone są bowiem z niewymuszoną elegancją i dobrym gustem.

Gdzie sprawdzą się okrągłe stoły cateringowe? 

Dzięki swoim licznym zaletom okrągłe stoły cateringowe sprawdzą się przy organizacji wielu imprez i uroczystości. Udoskonalą, chociażby wszelkiego rodzaju eleganckie bankiety, wesela, chrzciny, rocznice czy jubileusze. Okrągłe stoły cateringowe świetnie odnajdą się zarówno na wystawnych salach bankietowych jak też podczas imprez organizowanych na świeżym powietrzu (festiwale, koncerty, śluby itd.). Ich solidna konstrukcja zapewnia konieczną stabilność, dzięki czemu są one bezpieczne w użytkowaniu. Wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne (silne słońce, wysoka wilgotność) sprawia natomiast, że bez obaw mogą być one używane w plenerze.

Oczywiście okrągłe stoły cateringowe mogą zostać wykorzystane również w całkiem inny sposób, na przykład jako stały element wyposażenia sali restauracyjnej lub chociażby patio ogrodowego. Dokonując inwestycji w stoły cateringowe, koniecznie warto zastanowić się nad okrągłymi modelami. Zapewnisz tym samym swoim gościom komfort i wygodę, a uroczystości nadasz prawdziwego szyku i niezwykłej elegancji. Odwiedź https://meblecateringowe.pl/ i wybierz swój idealny stół cateringowy w okrągłym kształcie, który spełni swoją rolę niezależnie od charakteru planowanej imprezy!