poniedziałek, 01 kwiecień 2024 15:41

Magdalena Majcher spotka się z czytelnikami w Rzeszowie

Magdalena Majcher - spotkanie autorskie Magdalena Majcher - spotkanie autorskie fot: pixabay

Bestsellerowa autorka Magdalena Majcher, znana ze swoich ponad 30 książek, wielu z nich osiągnęło status bestsellera, zawita 3 kwietnia do Rzeszowa, aby spotkać się ze swoimi czytelnikami.

 

Literackie spotkanie w Rzeszowie

Spotkanie, które odbędzie się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Sokoła 13, nosi hasło "Żony mundurowych w rękach doktórki od familoków" i rozpocznie się o godzinie 18:00. Wstęp jest wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Różnorodność i społeczna troska w twórczości Majcher

Magdalena Majcher, mająca 34 lata, słynie z tworzenia powieści, które łączą historie kryminalne z wątkami obyczajowymi. Jej książki często dotykają ważnych społecznie tematów, takich jak przemoc domowa, choroby psychiczne, wykluczenie społeczne czy hejt. Zyskała uznanie czytelników za swoje opowieści, które pochłaniają ich od pierwszych stron.

Pasja literacka i miłość do Hiszpanii

Mimo sukcesu literackiego, Magdalena Majcher pozostaje człowiekiem podróżującym i zakochanym we wszystkim, co hiszpańskie. Język, kultura, krajobrazy - to elementy, które stanowią inspirację dla jej twórczości. Majcher, choć mieszkająca w Katowicach, często odwiedza Hiszpanię, gdzie czerpie inspirację do kolejnych książek.

Wsparcie Instytutu Książki dla spotkania w Rzeszowie

Spotkanie z Magdaleną Majcher w Rzeszowie stało się możliwe dzięki wsparciu finansowemu Instytutu Książki, który otrzymuje dotacje od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz samorządu województwa podkarpackiego. To wyjątkowa okazja dla miłośników literatury, by spotkać się z jednym z najbardziej znanych współczesnych polskich pisarzy.