czwartek, 11 kwiecień 2024 15:07

Tajemnicza śmierć przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie

Tajemnicza śmierć w Rzeszowie Tajemnicza śmierć w Rzeszowie fot: pixabay

 Tajemnicza śmierć kobiety przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie we czwartek 11 kwietnia wzbudziła wiele pytań i obaw wśród mieszkańców tego miasta. Odnalezienie zwłok niedaleko delikatesów Centrum skłoniło organy ścigania do podjęcia intensywnych działań mających na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Policja, pod nadzorem prokuratora, prowadzi dochodzenie, które ma na celu rozwikłanie tajemnicy śmierci tej kobiety.

Odkrycie na ulicy Lubelskiej

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety, której zwłoki znaleziono w czwartek przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie. Policjanci o odnalezieniu zwłok kobiety niedaleko delikatesów Centrum zostali powiadomieni o godz. 9:51. W zaroślach zauważył je przechodzień. Na miejsce natychmiast wysłano policyjną ekipę dochodzeniowo-śledczą komendy miejskiej w Rzeszowie. Na razie nie wiadomo, w jakim wieku jest kobieta. – Prokurator zabezpieczy zwłoki do badań sekcyjnych – dodaje Krzysztof Ciechanowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. Z pierwszych ustaleń nie wynika, by kobieta padła ofiarą zabójstwa.

Tajemnicza śmierć kobiety przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie pozostaje przedmiotem intensywnych dochodzeń policyjnych. Pomimo braku widocznych obrażeń na ciele, prokurator oraz policja nie wykluczają żadnych możliwości i czekają na wyniki badań sekcyjnych. Istnieje także hipoteza, że kobieta mogła być osobą bezdomną, co dodatkowo utrudnia identyfikację oraz ustalenie okoliczności jej śmierci. Trwające śledztwo ma na celu rozwikłanie tej tajemnicy i wyjaśnienie wszystkich niejasności związanych z tą tragiczną sytuacją.

źródło: news.pl