czwartek, 02 maj 2024 17:28

Zderzenie dwóch samochodów na drodze wojewódzkiej nr 877 w Szklarach

Zderzenie pojazdów w Szklarach Zderzenie pojazdów w Szklarach fot: pixabay

W Szklarach, na drodze wojewódzkiej nr 877, doszło do poważnego wypadku, w którym zderzyły się dwa samochody marki Skoda. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane.

Czego się dowiesz:

  • Gdzie i kiedy doszło do wypadku w Szklarach?
  • Jakie były okoliczności zderzenia dwóch samochodów w Szklarach?
  • Kto był zaangażowany w wypadek w Szklarach i jaki był stan trzeźwości kierowców?
  • Jakie były skutki wypadku dla zaangażowanych kierowców?
  • Jakie działania podejmuje policja w związku z wypadkiem w Szklarach?

Szczegóły zdarzenia

Wypadek miał miejsce w czwartek, 2 maja, około południa. Jak informuje asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik rzeszowskiej policji, 32-letni kierowca skody, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, skręcając w lewo, zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku skodą. Drugim pojazdem kierował 49-letni mieszkaniec Rzeszowa, który w momencie zderzenia wykonywał manewr wyprzedzania.

"Skręcając w lewo, zderzył się z drugą skodą, którą kierował 49-letni mieszkaniec Rzeszowa. Do zdarzenia samochodów doszło, gdy 49-latek wykonywał manewr wyprzedzania." – asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik rzeszowskiej policji.

Skutki wypadku

W wyniku kolizji obaj kierowcy odnieśli obrażenia. 32-letni kierowca został przetransportowany do szpitala, podczas gdy 49-latek otrzymał pomoc medyczną na miejscu zdarzenia. Policja potwierdziła, że obaj kierowcy byli trzeźwi w chwili wypadku.

Wypadek w Szklarach stanowi przypomnienie o konieczności zachowania szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewrów wyprzedzania i skręcania, zwłaszcza na ruchliwych drogach. Policja kontynuuje dochodzenie w celu pełnego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

źródło: news.pl